Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Maks Korzh
2016-11-04 19:00
Pramogų arena, Ąžuolyno g. 9
Kaina: 21.00 - 34.75 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

Populiariausias ir brangiausias Rusijos repo muzikos atlikėjas Maks Korzh (Макс Корж)  sugrįžta!

Bus įrengti didžiuliai ekranai, pastatyta Pasaulio žvaigždžių koncertams prilygstanti įgarsinimo ir apšvietimo technika, sproginės pirotechnika, erdvę raižys lazeriai.

Artistas, kuris sugeba bet kuriam suteikti energijos visiems metams. Pasiruoškite, puikiai pašėlsime!

Maksas Koržas – itin talentingas savo stiliaus atlikėjas: repo, šokio seto ir nuoširdaus solinio dainavimo derinys, sukrečiantis iki pat širdies gelmių.

Didysis fletas. Naujo 3-iojo albumo „Naminis“ pristatymas. Pagal visas prognozes tai bus galingiausi ir neužmirštami koncertai. „Fletas (įrašas, butas, chata) – vieta, kurioje mes leidome, leidžiame ir ateityje leisime pačias įsimintiniausias savo gyvenimo dieneles, tai juokingų istorijų, susipažinimo ir atsisveikinimo vieta. Ir dabar mes pasirengę suorganizuoti didžiausią fletą. Įvykę koncertai parodė, kad mes ne tik liaudis, kuri atėjo pažiūrėti koncerto, mes tie, kurie ateina, pasiima savo ir ramia širdimi išeina. Per visą šį laiką kiekvienas iš mūsų įgijo tam tikrus gebėjimus atsipalaiduoti ir savyje atrado tą prarastą žmogutį, kuriuo mes visada žavėjomės. Jei ne visi, tai dauguma žmonių į mūsų koncertus ėjo jau pasiruošę šiam įvykiui: nes per dvejus metus nuo mojavimo rankomis hiphopo stiliumi mes perėjome prie slemo, steidždaivingo ir tiesiog siautulingo ritmo.“

Asmenims iki 16 m. siūlome įsigyti vietas tribūnose!

.