Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Lilas ir Innomine. Nepadorus koncertas
2016-11-26 20:00
Siemens arena, Ozo g. 14
Kaina: nuo 15 Eur
Bilietus galima įsigyti: Tiketa.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

„Lapkričio 26 d. Siemens arenoje surengsime nepadorų koncertą. Nepadorų, bet be nuogybių ir vulgarumo.

Idėja koncertą pavadinti nepadoriu visų pirma kilo juoko formoje. Viename plačiai skambančiame renginyje stebint raudonu kilimu žengiančius išsipusčiusius žmones stovėjom atokiau ir svarstėm, kad organizatoriai mėgsta hardcore, jeigu mus čia pasikvietė. Mūsų dalyvavimas ten atrodė visiškai nepadorus. Greitai juokai virto ilgomis diskusijomis apie tai, kas iš tikro yra padoru ir nepadoru, normalu ir negerai, neteisinga… Kas visa tai, kur tai ir kada prasideda?

Mes iš tiesų tokiuose renginiuose jaučiamės nepadoriai. Negražūs, nesifotografuojantys, nežinantys kaip elgtis. Žodis nepadoru tobulai apibūdino balintų šypsenų, aristokratiškų juokelių ir bjauriųjų ančiukų situaciją. Tačiau, tai buvo tik „Nepadoraus koncerto“ užuomazgos. Koncerto vėliava – laisvas žodis, tikras žmogus, necenzūruota mintis… Net jei kažkam visa tai pasirodys nepadoru.

Ta proga mes sudeginsim savo koncertinę programą iki pelenų ir sukursim ją iš naujo. Negrimuotai, necenzūruotai ir aštriai. Be jokios abejonės, joje bus daug šou elementų, įdomių techninių sprendimų. Rengti koncertą didelėje arenoje yra visiškas kaifas, nes čia gali viską. Nori – nusileidi iš dangaus, atskrieji ant fejerverko ar jodinėji po salę ant dramblio. Tačiau ką tiksliai – parodysime tą gūdų lapkričio šeštadienį.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/723101171164145