Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Kriaušių pyragėliai su levandomis (Le goût des merveilles)
Kino teatras „Pasaka“, Šv. Ignoto g. 4/3
Kaina: 5,50 Eur
Moksleiviui, studentui, senjorui: 2,90 - 3,80 Eur
Bilietus galima įsigyti: teatro kasoje, Tiketa.lt online bei kasos punktuose
Kinas
 

Žanras: Drama
Trukmė: 100 min.
Cenzas: N7
2016
Šalys: Prancūzija
Subtitrai: lietuvių
Originalo kalbos: prancūzų
Režisieriai: Éric Besnard
Vaidina: Benjamin Lavernhe , Virginie Efira , Lucie Fagedet , Léo Lorléac’h , Hervé Pierre

Du vaikus auginanti Luiza iš paskutiniųjų stengiasi išsaugoti vyro paliktą vaismedžių verslą, tačiau laikai sunkūs ir netgi jos skanieji kriaušių pyragėliai negali sustabdyti banko, besigviešiančio atimti namus. Kai ji netyčia automobiliu partrenkia iš niekur išdygusį Pjerą, rodos, blogiau būti jau nebegali.

Tačiau nieko panašaus į Pjerą Luiza dar niekada nebuvo sutikusi. Uždaras genijus su savita, kartais keista logika ir požiūriu į pasaulio nepaprastumą, Luizoje ir jos vaikuose staiga pamato tai, ko jis visada troško – namus. Sudominti jo ekscentriško būdo ir tiesmukiško atvirumo Luizos vaikai nuo jo tiesiog negali atsiplėšti, kol tuo tarpu ji pati vis stengiasi laikyti jį atokiau nuo savo ir taip komplikuoto gyvenimo.

Nieko nepaisantis Pjeras tiesiog būna šalia, vis sugebėdamas atrasti sprendimus Luizos problemoms ir sugrąžindamas juoką į namus. Pamažu moteris iš naujo atranda nepaprastą gyvenimo skonį, kvepiantį kriaušėmis ir levandomis.

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt/lt