Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Išmani Lietuva
2016-11-04 - 2016-11-05
Litexpo rūmai, Laisvės pr. 5
Kaina: nuo 2,00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose
Edukacija, Kiti
 

Išmanią Lietuvą kuria ŽMONĖS. Pirmą kartą organizuojamo renginio „Išmani Lietuva“ tikslas surasti ir įvertinti tuos, kurie bendradarbiauja, kuria progresyvius pokyčius, šalina modernėjimo kliūtis.

Dvi dienos didžiausioje įkvepiančių patirčių konferencijoje „50 kelių į sėkmę“. Čia savo istorijomis dalysis Lietuvos talentai iš įvairių sričių – menininkai, sportininkai, verslininkai, mokytojai, mokiniai, studentai, kūrėjai, inovatoriai ir kt.
Konferencijos programa ismani.lt

Inovatyvių sprendimų paroda kvies pasinerti į skaitmeninę realybę, susidraugauti su technologijomis, išbandyti išmanius daiktus, sužinoti ir atrasti Išmaniąją Lietuvą. Daugiau informacijos apie parodą čia.

Pramogų erdvė ir karščiausias e-sporto renginys, kuriame žaisime Hearthstone: Heroes of Warcraft žaidimą. Populiariausias skaitmeninis kortų žaidimas pasaulyje nukels tave į beprotiškus nuotykius. Jeigu dar nesi bandęs šio nuostabaus žaidimo, būtinai tai padaryk „Išmani Lietuva“ renginyje. Atsinešk savo kortų kalades, sužinok savo varžovus ir laimėk prizus!

Renginio metu taip pat vyks konferencijos „Ateities komandos DNR“ ir „Verslo alchemija“. Programos ir registracija į šias konferencijas čia.

Lapkričio 4 ir 5 d. įsitikinkime Lietuvos pažanga ir pasisemkime idėjų bei įkvėpimo kiekvieno mūsų augimui.

Darbo laikas:
Lapkričio 4 d. 9.00 – 18.00 val.
Lapkričio 5 d. 10.00 – 18.00 val.

Daugiau informacijos: konferencijos.vz.lt/ismani-lietuva