Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
„Iš visos širdies – iš plačiojo pasaulio“
00:00 - 00:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30
Kaina: 6.60 - 21.00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

Koncertą veda Gediminas Storpirštis
Emma O‘Reilly (Airija), Frederic Bobin (Prancūzija), Jozef Sercu (Belgija), Gediminas Storpirštis ir Rasa Vosyliūtė (Lietuva), Justas Tertelis (Lietuva), Laura Remeikienė ir Arijus Ivaškevičius (Lietuva), grupė „Kūjeliai“ (Lietuva), Mindaugas Briedis ir grupė (Lietuva).

Susivienijus ir atvėrus širdis su muzika pasibelsti į klausytojų jausmus bei mintis – tai ketvirtadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje žada visas būrys skirtingų šalių atlikėjų. Nepraleiskite unikalios galimybės pamatyti tai, kas gimsta susidūrus skirtingoms kultūroms, patirtims ir vienai meilei poezijai bei muzikai.

Prancūzas Frederic Bobin, airė Emma O‘Reilly, belgas Jozef Sercu – šie talentingi kūrėjai, viešintys festivalyje „TAI – AŠ“, kartu su Lietuvos žvaigždėmis Justu Terteliu, Gediminu Storpirščiu, Laura Remeikiene, grupe „Kūjeliai“, Mindaugu Briedžiu ir grupe vienam vakarui suvienys savo jėgas ir dovanos tarptautinį prieskonį turinčią programą, į klausytoją prabilsiančią skirtingomis kalbomis.

Koncerto partneriai:
Irish Embassy in Vilnius
Prancūzų Institutas Lietuvoje / Institut Français de Lituanie
Flemish diplomatic office

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/335180473498902
.