Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Improvizacijos degustacija su Baliu Latėnu
2016-10-27 18:00
House of Puglu, Vilniaus g. 16
Kaina: 15,00 Eur
Bilietus galima įsigyti: organizatorių internetinėje svetainėje
Kiti
 

Tai ne paskaita, ne seminaras ir ne mokymai. Tai tiesiog „čia ir dabar“ praleistas laikas, kurio metu, improvizuodami kartu su Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriumi Baliu Latėnu, Jūs praktiškai ir teoriškai susipažinsite su teatrinės improvizacijos žanru. Spontaniškos kūrybos pagalba galėsite išlaisvinti savo fantaziją ir atverti pasąmonės klodus, pasisemsite teigiamų emocijų ir pozityvo. Įtampą bei pastangas pakeis spontaniškumas, o savikritiką – gera nuotaika. Improvizacija praplės Jūsų akiratį, o gal netgi taps gyvenimo būdu.

EIGA

1.Improteorija
Teatrinės improvizacijos žanro pristatymas.

2.Impromankšta
Tai smagūs improvizaciniai pratimai bei žaidimai, kurių metu operatyviai susipažinsite su pagrindiniais teatrinės improvizacijos principais.

3.Improvizuotas spektaklis
Be jokio išankstinio pasiruošimo, tiesiog „čia ir dabar“ visi sukursime improvizuotą pasirodymą, kurio metu nustebinsite save ir isitikinsite, kad improvizuoti gali visi.

Trukmė: 2 val.

Amžius: nuo 18 metų

Apranga, avalynė: patogi

Vietų skaičius ribotas: 32

* Įsigijus bilietą dėl papildomos informacijos kreiptis el.paštu houseofpuglu@gmail.com

Daugiau informacijos: www.houseofpuglu.com
.