Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
„Humoro klubas“. Daniel Sloss „So?“
2016-11-11 19:00
Kaina: 15,60 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietupasaulis.lt online bei kasos punktuose
Kiti
 

„Mick Perrin Worldwide“ kartu su MZA pristato DANIEL SLOSS su programa „SO?“

Nepraleiskite fantastiškos naujos škotų komiko programos!

Pernai surengęs net aštuoniasdešimt pasirodymų Jungtinėje Karalystėje ir žemyninėje Europoje, šiemet Danielis jau pasirodė JAV, debiutavo Niujorke su labai sėkmingų pasirodymų serija legendiniame „Soho Playhouse“ teatre („New York Times“ kultūros priedas apie šiuos pasirodymus rašė pirmajame savo puslapyje), o vėliau du mėnesius keliavo ir pasirodė Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Danielis aštuonerius metus iš eilės IŠPARDAVĖ pasirodymus „Edinburgh Fringe“ festivalyje (virš 10 tūkst. bilietų kasmet) ir nuolat pasirodo JK, žemyninėje Europoje, Australijoje ir JAV. Jis jau šešis kartus pasirodė Conan O’Brieno laidoje „Conan“, „Sunday Night at the Palladium“ ir „Russell Howard’s Good News“. Jis buvo vienas iš kūrėjų, rašė ir vaidino Škotijos komedijos apdovanojimuose apdovanotame seriale M.U.F.F., kalbėjo „Tedx“ konferencijoje (būdamas vos devyniolikos), išleido savo pasirodymo DVD ir šiuo metu dirba prie televizijos projekto pilotinės versijos „Warner Brothers“ kino studijai.

Daugiau informacijos: vakaris.info/vilnius
.