Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Gediminas Storpirštis
2016-11-05 21:00
Muzikos klubas „Tamsta“, A. Strazdelio g. 1
Kaina: 6,00 Eur
Bilietus galima įsigyti: renginio vietoje (1 val. prieš renginį)
Kiti, Koncertai
 

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia į muzikos klubą „Tamsta“, kur dainuojantis aktorius Gediminas Storpirštis pristatys naują programą. Vakaro metu žinomas bardas kvies pasiklausyti naujų dainų bei viešai skaitys savo kurtas eiles. Neregėtas aktoriaus amplua – monologai iš teatro gyvenimo – ne vieną privers nusišypsoti ir supažindins su netikėtomis istorijomis.

Gediminas Storpirštis – žinomas teatro ir kino aktorius, dainuojamosios poezijos koncertų organizatorius ir dalyvis. Gimė 1961 metų balandžio 26 d. Vilniuje. 1984 m. baigė Lietuvos konservatoriją (dabar – Lietuvos muzikos ir teatro akademija), aktorinio meistriškumo studijas (vad. A. Savickaitė, F. Jakšys, R. Vaidotas), ir nuo to laiko yra Valstybinio jaunimo teatro aktorius. Jis ne tik vaidina spektakliuose, bet ir kuria jiems muziką („Arklio Dominyko meilė“, „Briedis Eugenijus“). G. Storpirštis daug dirba su jaunimu, nuo 1985 m. yra teatro studijos „Elementorius“ vadovas.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Telefonais: +370 611 56496, +370 698 36121
El. paštu: club@tamsta.com

Daugiau informacijos: tamstaclub.lt
.