Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
G&G Sindikatas Unplugged
Lietuvos rusų dramos teatras, J. Basanavičiaus g. 13
Kaina: nuo 19,00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Tiketa.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

Pagaliau. Keliolika metų brandinę idėją pagaliau galime apie ją kalbėti visu garsu. Gyvu garsu! Lapkričio 8-10 dienomis sostinės Rusų dramos teatre surengsime tris gyvo garso koncertus „G&G Sindikatas: Unplugged“.

Jau repetuojame ir žinome, kad koncertuose atliksime daugiau nei dvi dešimtis kūrinių, kurie mums ir jums yra patys svarbiausi. Visi kūriniai su kviestinių muzikantų pagalba suskambės naujai – kas žino, galbūt po visko net išleisime specialų „Unplugged“ albumą. Bet apie jį – vėliau.

„G&G Sindikatas: Unplugged“ idėjai sparnus užaugino seni mūsų draugai @Red Bull. Kartu jau surengėme Red Bull Soundclash ir Red Bull Tourbus projektus, Mamania turi nerealiausią Red Bull DJ stalą, o visai neseniai festivalyje „Granatos“ turėjome ypatingą pasirodymą kartu su motoakrobatikos čempionu Aru Gibieža. Neabejojame, kad ir šįkart mūsų draugystės rezultatai pranoks visus lūkesčius.

Bilietai į koncertus, vyksiančius jaukioje kamerinėje Rusų dramos teatro erdvėje. Daugiau naujienų – netrukus, o mes skubame repetuoti.

SVARBI INFORMACIJA:
Parduodami bilietai sektoriuose „Balkonas“, „Balkonas K“ ir „Balkonas D“ – RIBOTO MATOMUMO.

Lapkričio 8 d. koncertas skirtas artimiausiems „G&G Sindikato“ ir „Red Bull“ draugams, tad į jį bus parduoti tik 20 ypatingų bilietų. Į šį koncertą taikomas amžiaus cenzas N-18.

Lapkričio 9 ir 10 d. koncertas skirtas visiems nusipirkusiems bilietus. Į šį koncertą amžiaus cenzas nėra taikomas. Prašome, kad vaikai iki 14 metų būtų lydimi suaugusiųjų.

Neįgaliesiems (neįgaliojo vežimėlyje) bilietus patariame pirkti tik Parteryje, nes į kitus sektorius patekimas negalimas (daugybė laiptų). Taip pat papildomai parašykite akvile@menozmones.lt, kad atvyksite, nes vietų skirtų neįgaliesiems kiekis labai ribotas.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/1822656467954367