Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
FORTEPIJONO REČITALIS. ROBERTAS LOZINSKIS
2016-12-19 19:00
Vaidilos teatras, A. Jakšto g. 9
Kaina: 7.00 - 31.00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietupasaulis.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

FORTEPIJONO REČITALIS
ROBERTAS LOZINSKIS, Lietuva

Robertas Lozinskis

Šis jaunas pianistas jau spėjo tapti įvairių konkursų nugalėtoju bei laureatu, o 2015 metų gegužę iškovojo geriausio Jungtinėje Karalystėje studijuojančio pianisto titulą laimėdamas Niuberio pavasario festivalio metu organizuotą pianistų konkursą. Kiek vėliau, 2015 metų rugsėjį, Robertas labai sėkmingai dalyvavo Tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų konkurse Vilniuje: iškovojo pirmąją vietą, publikos simpatijų prizą ir specialų apdovanojimą už geriausią M. K. Čiurlionio kūrinių atlikimą.

Šiuo metu Škotijos karališkoje konservatorijoje studijuojantis pianistas yra buvęs M. Rostropovičiaus ir Rodericko F. Tucko fondų stipendininku. Už tarptautinius laimėjimus, garsinančius Lietuvą ir šalies muzikinę bendruomenę, Robertui padėkas yra įteikę Lietuvos Respublikos Prezidentė, Ministras pirmininkas ir Seimo pirmininkas.

Daugiau informacijos: www.vaidilosklasika.lt
.