Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
„Emigraciją skatinantys socio-politiniai procesai Vidurio Rytuose“
2016-10-27 18:00
Nemokamai
Edukacija, Nemokami renginiai
 

Spalio 27 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į paskaitą „Emigraciją skatinantys socio-politiniai procesai Vidurio Rytuose“ su prof. dr. Egdūnu Račiumi, Vilniaus centrinės bibliotekos (Žirmūnų g. 6) Konferencijų salėje (III a.). Renginys vykdomas tęsiant projekto „Priimti Negalima Grįžti“ veiklas, kurį dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Egdūnas Račius yra VDU Regionistikos katedros profesorius, islamo tyrinėtojas, religijotyrininkas.
Prof. E. Račiaus mokslinių interesų kryptys – Europos musulmonų bendruomenės, musulmonų revaivalistiniai sąjūdžiai, socio-politiniai procesai Vidurio Rytuose. Mokslininkas yra nuodugniai ištyrinėjęs islamą išpažįstančias valstybes, musulmonų bendruomenes Europoje, nuolat rengia tarptautinio masto mokslinius darbus, projektus šiomis temomis.

Nors žiniasklaidos sukeltas ažiotažas dėl vadinamosios 2015 metų „pabėgėlių krizės“ nurimo, Vidurio Rytų regione vykstantys socio-politiniai procesai ir toliau skatina žmonių migraciją iš ir per regioną. Paskaitoje bus apžvelgiami šie fundamentalias ilgalaikes pasekmes tiek Vidurio Rytų regionui, tiek ir Europai turintys procesai ne tik retrospektyviu žvilgsniu, bet ir brėžiant netolimos ateities perspektyvas.

Iki susitikimo bibliotekoje!

Daugiau informacijos: www.vcb.lt