Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Ekskursija „Sapiegų rūmai“
2016-10-30 11:00
Sapiegų parkas, Antakalnio g. 17
Kaina: 5 Eur
Moksleiviams – 3 Eur; vaikams iki 7 m. – nemokamai.
Bilietus galima įsigyti: renginio metu
Ekskursijos
 

Ar žinote, kad Sapiegų rūmai ir parkas Antakalnyje yra vienintelis Lietuvoje išlikęs barokinis rūmų ir parko ansamblis? O tai, kad šį baroko šedevrą Kazimieras Jonas Sapiega, vienas įtakingiausių XVII a. pab. žmonių LDK, statėsi, „besimatuodamas“ Abiejų Tautų Respublikos karūną? Kas nutiko karūnai, o vėliau – ir patiems rūmams?

„Vivid Vilnius“ kviečia Jus pasigrožėti atgimstančiu baroko šedevru ir pasižvalgyti po primirštus Lietuvos istorijos užkulisius. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po Sapiegų parką, lankysime atgimstančius Sapiegų rūmus bei tam pačiam ansambliui priklausiusią Išganytojo bažnyčią ir Trinitorių vienuolyną.  Pasivaikščiojimo metu sužinosite, kodėl ištaiginga vasaros rezidencija iškilo būtent Antakalnyje, kokios technikos naujovės puošė barokinį sodą, kas versdavo aikčioti iš nuostabos rūmų svečius ir kokio religinio meno kūrinio atkeliavimas į Išganytojo bažnyčią tapo viena didžiausių švenčių mieste.

Užsiregistravę dalyviai renkasi prie įėjimo į Sapiegų parką iš Antakalnio gatvės pusės.

Kaina asmeniui – 5 Eur, moksleiviams – 3 Eur, vaikams iki 7 m. – nemokamai. Į kainą viskas įskaičiuota.

Būtina išankstinė registracija telefonu +370 677 24824 arba el. paštu info@vividvilnius.lt

Ekskurija vedama susirinkus ne mažiau kaip 5 žmonių grupei.

Ekskursijos trukmė − 2 val.

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.lt