Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
CHULJETA (Julieta)
Kino teatras „Pasaka“, Šv. Ignoto g. 4/3
Kaina: 5,50 Eur
Moksleiviui, studentui, senjorui: 2,90 - 3,80 Eur
Bilietus galima įsigyti: teatro kasoje, Tiketa.lt online bei kasos punktuose
Kinas
 

CHULJETA (Julieta)
Žanras: Drama
Trukmė: 99 min.
Cenzas: N13
2016
Šalys: Ispanija

Režisieriai
Pedro Almodóvar

Vaidina
Adriana Ugarte , Rossy de Palma , Emma Suárez , Michelle Jenner , Inma Cuesta

Sulaukusi aštuoniolikos, Chuljetos dukra Antija nieko nepaaiškinusi pabėga iš namų. Motina desperatiškai jos ieško, tačiau pastangos eina veltui. Po daugelio metų gatvėje sutikusi dukters vaikystės draugę, Chuljeta sužino, kad Antija sukūrė šeimą ir šiuo metu gyvena Šveicarijoje. Sukrėsta netikėtos žinios, moteris grįžta į butą, kuriame augino dukrą, ir pradeda rašyti dienoraštį. Šis tampa ne tik Chuljetos gyvenimo liudininku, bet ir atviru laišku dukrai.

„Chuljeta“ – filmas apie dvi skirtingas planetas, kurioms lemta nutolti vienai nuo kitos, apie neišsakytus jausmus ir neužduotus klausimus, kurie vieną dieną grįžta ir sujaukia ramybę.

Dvidešimtasis ispanų kino genijaus filmas šių metų Kanų kino festivalyje buvo nominuotas „Auksinei palmės šakelei“. Jis sukurtas pagal kanadiečių rašytojos, Nobelio literatūros bei tarptautinės Bukerio premijos laureatės, Alice Munro apsakymus. Su šiuo filmu režisierius grįžta prie melodramos žanro ir vėl pasineria į moterų pasaulį.

Daugiau informacijos: new.kinopasaka.lt