Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
C’est charmant! Tai žavinga!
00:00 - 00:00
Muzikos Galerija, Gedimino pr. 37
Kaina: 8,20 - 10,00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

C´est charmant!
Tai žavinga!

Dovilė KAZONAITĖ (sopranas)
Šarūnas ŠAPALAS (baritonas)
Tadas MOTIEČIUS (akordeonas)
Rūta MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ (fortepijonas)
Viktoras GERULAITIS (pranešėjas)

Jaunų, žavingų menininkų kompanija kviečia pamiršti kasdienius rūpesčius ir pasinerti į prancūziškos muzikos kerinčias harmonijas, pasiklausyti širdį apnuoginančios prancūzų poezijos tonų ir pustonių… Tiesiog viskas, ką galima pasakyti apie šį koncertą, telpa viename žodyje charmant – tai lengva flirto kibirkštis, svajingas žvilgsnis bei ilgesys, meilė…

Dovilė Kazonaitė ir Šarūnas Šapalas – jaunosios kartos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistai, sėkmingai besiskinantys kelią ir užsienio scenose. Jie atliks kompozitorių G. Bizet, J. Offenbach, F. Poulenc, C. Saint-Saens, C. Debussy, G. Faure dainas ir operų ištraukas. O kokia gi Prancūzija be akordeono garsų? Taigi šiuo instrumentu akordeonistas Tadas Motiečius papuoš ne vien dainininkų pasirodymus, bet ir gros solo. Solistams talkins pianistė Rūta Mikelaitytė-Kašubienė. Na o visa apimančius žavesio kerus skleis visada šarmingas ir šmaikštus Viktoras Gerulaitis.

Daugiau informacijos: muzikosgalerija.lt
.