Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
BĖGIKAS
00:00 - 00:00
Jaunimo teatras, Arklių g. 5
Kaina: 10 Eur
Bilietus galima įsigyti: teatro kasoje
Spektakliai
 

Mattias Andersson
BĖGIKAS
Režisierius: Olga Lapina
Trukmė:

Scenografas ir kostiumų dailininkas – Marijus Jacovskis
Kompozitorius – Antanas Jesenka
Judesio kompozicijų autorė – Sigita Mikalauskaitė

Premjera 2016 m. spalio 20,21 d.

Vaidina:
Sergejus Ivanovas, Aleksas Kazanavičius, Dalia Morozovaitė, Aušra Pukelytė, Dovilė Šilkaitytė.

Ar nesijaučiame, kad esame verčiami būti nugalėtojais? Ar sėkmės visuomenės nuostatos neįspraudžia jauno žmogaus į lyderio arba lūzerio rėmus? O ką reiškia būti sėkmingu žmogumi? Šiuos klausimus kelia spektaklio „Bėgikas“ kūrėjai. Šiuolaikinio švedų dramaturgo Mattiaso Anderssono  (g. 1969) to paties pavadinimo pjesę realizuoti teatro scenoje ėmėsi jauna režisierė Olga Lapina.

Akivaizdu, kad pjesės autoriui svarbūs ne pasiekimai bėgimo takelyje – jam įdomus jauno žmogaus, besiformuojančios asmenybės mėginimas pritapti atšiauriame ir ciniškame pasaulyje. Kūrinyje iškeliama itin aktuali patyčių, smurto tarp paauglių tema, pasakojimas konstruojamas pasitelkus jaunimo žargoną. Visgi spektaklio kūrėjai neina tiesmuku keliu, o ieško sąlygiškų priemonių, kurias pasitelkę, pasakoja apie jauno žmogaus būtį. Muzikinių sprendimų pasakojimui plėtoti ieškos kompozitorius Antanas Jesenka. O choreografė Sigutė Mikalauskaitė mėgins per šokį, judesį perteikti tai, kas slypi tarp eilučių…