Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Atviros sielos
2016-12-13 18:30
Vaidilos teatras, A. Jakšto g. 9
Kaina: 6 - 12 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose, renginio vietoje (1 val. prieš renginį)
 

Atviros sielos
pagal F. Dostojevskį

2016 m. gruodžio 13 d. 18:30 val. Vaidilos teatro salėje (A.Jakšto g. 9, Vilnius) bus rodomi skaitiniai „Atviros sielos“. Bilietų kaina 12 Eur.

2016 m. spalio 21 d. 19:00 val. Vaidilos teatro repeticijų salėje (A.Jakšto g. 9, Pietinis įėjimas, Vilnius) bus rodomi skaitiniai „Atviros sielos“. Bilietų kaina 6 Eur.

„Pasikalbėk su manimi…“ (Поговори со мной…“) šia muzikine fraze prasideda Naujojo teatro aktorių mažosios išpažintys pagal F. Dostojevskio romaną „IDIOTAS“. Tai jungtinis ištraukų iš šio romano kūrinys su kompozitorės ir atlikėjos Anos Babuškinos muzikiniu apipavidalinimu. Skambės aktorių atliekami romansai.
Degančios ir atviros kaip žvakių šviesa sielos kalba apie amžinąsias vertybes: Meilę, Pagarbą, Tiesą. Į tokį pokalbį Jus kviečia Naujojo teatro aktoriai. Kiekviename iš mūsų gyvena: Myškinas, Rogožinas, Nastasja Filipovna, Aglaja, Ganečka, Lizaveta Prokofjevna… Tereikia juos pažadinti ir pasinerti į F.Dostojevskio romano „Idiotas“ istoriją. Pasikalbėkime?!

Režisierė Erika Stankevičiūtė
Kompozitorė Ana Babuškina

Daugiau informacijos: www.naujasisteatras.lt