Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
„Atlantida‘16“
00:00 - 00:00
Trakų g. 1, Trakų g. 1
Nemokamai
Ekskursijos, Festivaliai, Kinas, Kiti, Koncertai, Nemokami renginiai
 

2016 m. spalio 21-22 dienomis Vilniuje, Trakų g. 1, banguos miesto festivalis „Atlantida‘16“. Festivalio organizatoriai – VGTU kūrybinių industrijų fakulteto studentai.

Tai renginys, kuriame praeitis ir ateitis suranda bendrą kalbą – mados pristatymai pasisveikina su apleistais Tiškevičių rūmais, interaktyvūs pasakojimai supažindina su senai primiršta kino teatrų istorija, o jaunos muzikinės grupės paskutinį kartą sugroja kino teatrui „Lietuva“.

Pirmąją – praeities vėjų – dieną ruošiamasi sostinei priminti apleistas Tiškevičių rūmų erdves, kurios, nors ir nuniokotos sovietizacijos, savyje vis dar išlaikiusios grafišką patosą. Planuojamos paskaitos ir veiklos, pasakojančios ne tik apie šiuos rūmus, tačiau vyks ekskursija ir į paskutines dienas skaičiuojantį kino teatrą „Lietuva“. Ekskursiją praves Modernaus meno centro darbuotojai. Taip pat bus rodomi jau klasika tapę lietuvių kurti kino filmai, tokie kaip „Gražuolė“ ar „Velnio nuotaka“.

O antrąją dieną rūmus bei jų rūsius užplus naujos bangos – vyks Lietuvos dizainerių Kremer, Godos Stirnos bei Dariaus Galankov kolekcijų pristatymai bei dizaino turgus, kuriame savo darbus pardavinės Egyboy, GrandSecret, Rasa Accessories, ŠARKA bei smartART kūrėjai. Pogrindžiuose bus rodomi jaunosios lietuvių kartos trumpametražiai kino filmai, vyks tapytojo Dariaus Joneikos bei fotografų Igno Nefo, Vilmos Deveikytės bei Remigijaus Venckaus darbų parodos. Renginio svečiai taip pat patys galės išmeginti įvairias meno formas ir iš senų knygų, knygyno Keistoteka pagalba, pasigaminti dekoracijas ar atsinaujinti pabodusius rūbus savo pačių sukurtais piešiniais.

Viso renginio metu net trijose scenose gros gyva muzika. Svečius linksmins GAN, Black Biceps, Sirupas, Kūjeliai, The Independent, Justicious bei daug kitų atlikėjų.

Rūsiuose vyks nepriklausomų Lietuviškų filmų peržiūros.

O festivalio metu organizatoriai kvies bene paskutinį kartą aplankyti ir iš vidaus pamatyti kino teatrą „Lietuva“.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/793522674124011
.