Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Ablaye Cissoko ir Volker Goetze
2016-11-11 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30
Kaina: nuo 11 Eur
Bilietus galima įsigyti: Tiketa.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

Neįprastas koros atlikėjo Ablaye Cissoko (Senegalas) ir trimitininko Volker Goetze (JAV) duetas – tai įtraukianti dvasinė kelionė, lydima laisvojo džiazo bei mandingų muzikos. Šių atlikėjų draugystės rezultatas – impresionistiniai muzikos kūriniai, pasižymintys ypatinga harmonija, kone paliesta aukščiausios malonės ir gailestingumo.

Nuo paties pirmojo susitikimo 2001 m. Senegalo griot tradicijų tęsėjas Ablaye Cissoko ir vokiečių kilmės niujorkietis džiazo trimitininkas Volker Goetze pradėjo kurti giedrą bei grakštų futuristinį garsų mišinį. Nepaisant didžiulių kultūrinių ir instrumentų skirtumų, duetas yra išties paveikus savo skleidžiama magija, stiprybe bei kilnumu. Raminančioje, meditacinėje, mąslioje dueto muzikoje kiekviena nata turi savo vertę ir svorį. Banguojantis, žaismingas trimitas šalia mandingų arfą ir liutnią primenančios koros (Vakarų Afrikos 21-os stygos instrumentas) kuria šviesų bei mistiškai erdvų įspūdį, o minkštas aksominis Ablaye Cissoko balsas suteikia šiam afroeuropietiškam džiazui intymumo ir laisvės tuo pat metu.

Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt/lt
.